Zapraszamy na film „Ognioodporni”

ZAPRASZAMY NA FILM „OGNIOODPORNI”
23 luty 2014 (niedziela), godzina 16:00
Goleniowski Dom Kultury (GDK) ul. Słowackiego 1
Bezpłatne wejściówki do odebrania
w Centrum Informacji Turystycznej
Pl. Bramy Wolińskiej 1, Tel: 91 418-95-90
WSTĘP WOLNY!!!

Fireproof, czyli czy związek może być ognioodporny?

7200543_3

Reżyseria: Alex Kendrick
Scenariusz: Alex Kendrick , Stephen Kendrick

Caleb Holt żyje według starego porzekadła każdego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze małżeństwa, to jest już całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by spróbował podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne przez kolejnych 40 dni.
Caleb ufający, że „Wyzwanie miłosne” nie ma nic wspólnego z jego „odrodzonymi w wierze” rodzicami, podejmuje próbę.Podczas rozmowy ojca z synem pojawiają się pytania, na które bohater w zaskakujący sposób znajduje odpowiedzi.
Jednak czy może próbować pokochać swoją żonę, podczas gdy odrzuca się możliwość miłości Boga?
Czy człowiek jest zdolny ciągle okazywać miłość osobie, która już ma dosyć jego uczucia?
Czy jest to kolejne małżeństwo, które musi „pójść z dymem”, bo do takiego obrazu zdążyliśmy się przyzwyczaić we wszelkich produkcjach filmowych?
Według mnie postacie są mocno przerysowane, jednak dodaje to tylko uroku i skutkuje wybuchami śmiechu na widowni. Wiele sytuacji zmusza jednak do przemyślenia czy w naszym związku nie jest podobnie. Film także polecamy singlom, aby mogli zobaczyć na jakie pułapki w związkach mogą się natknąć i jak im zapobiegać.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.